איך למכור ולקנות באיביי eBay?

התוכנה Drop Shop Master תחסוך לכם הרבה כסף כשאתם מבצעים קניות ברשת ואם אתם מוכרים או דרופשיפרים בשוק המסחר האלקטרוני אז כאן תוכלו להיות הרבה יותר מקצועיים וליצור רווחים הרבה יותר טובים.

קליק אחד ותקבלו תוצאות חיפוש עם ההתאמה הטובה ביותר
כמה פעמים אתם מוצאים את עצמכם מחפשים מוצר באינטרנט, נעים מאתר אחד למשנהו לזכור איפה היה המחיר הטוב ביותר עבורכם? התוכנה Drop Shop Master תסיים את הבעיה הזו, ובלחיצת קליק אחד, תקבלו יותר תוצאות והכל בפחות מ 20 שניות. פשוט בוחרים את האתרים הרצויים (Ebay, אמזון, aliexpress …) וזהו אתם מוכנים. עכשיו זה קל להשוות מחירים ולהחליט איזה מהם הכי טובים עבורכם.

מחשבון דרופשיפר (dropshipper)
התוכנה Drop Shop Master היא לא רק עבור הקונה באינטרנט. דרופשיפר (dropshipper) מבוקשים בעיקר כאן. אלה שמתפרנסים או אפילו מתחילים בתחום הנהדר הזה של דרופשיפינג (dropshipping), יעריכו את הכלי החזק הזה כדי שתהיה להם הערכת רווחים מהירה וקלה לפני ביצוע ממכירה באינטרנט. מחשבון הדרופשיפר (dropshipper) יעזור לך בקלות להעריך מה הרווח שלך לאחר חישוב מחיר של הספק, מחיר המוכר ואת העלויות מסביב. הדרופשיפר (dropshipper) יכול לשנות או לבדוק כל אפשרות מכירה לצורך השוואת המחיר של הספק על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור מכירת המוצרים שלו.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.