מחזיק טלפון אוניברסלי לטלפון נייד

B-Land טלפון נייד מחזיק, אוניברסלי טלפון נייד לעמוד, סוגר Lazy, DIY חינם מסתובבת הרכבה עם פונקציה מרובת

 

  • MULTIFUNCTIONAL & DIY – אתה יכול לעטוף אותו סביב הצוואר שלך, אתה יכול לעטוף את זה סביב המכונית שלך או אופניים ההגה, אתה יכול לשים אותו על הקרקע או המיטה, אתה יכול לעשות שום דבר עם זה, רק לקבל את הדמיון התחיל.
  • גמיש & מחזק מתכוונן – 360 מעלות סיבוב הטלפון במקרה, ללא תשלום כדי להתאים את כל זווית כמו שאתה אוהב לבדיקה נוחה.
  • שחרר את הידיים שלך – מושלם לצפייה בטלפון וצפייה בסרט והנאה ממוסיקה & GPS ומשחקי טלפון בחדר השינה, המכונית, האופניים, חדר הכושר, המשרד, התערוכה ועוד.
  • תאימות רב – אוניברסלי טלפון סלולרי לעמוד, תואם לכל גודל של טלפונים מ 2.2 אינץ '(מינימום) ל 3.34 אינץ' (מקסימום) רחב. לדוגמה, זה יכול להחזיק iPhone 8 פלוס עם מקרה כללי בקלות.
  • STURDY מחזיק – מכיל מעל 70% סגסוגת מגנזיום אלומיניום, להישאר יציב לא לנער.

 

שימושים פנימיים

זה טוב מאוד יכול להיות תחוב לתוך המיטה של ​​המיטה או מתחת לרפד שינה, יושב על אזור העבודה או הכיסא, הרצועה על הצוואר או החזה שלך, בזמן שאתה צופה הקלטות, זרמים, facetime, משחקים, לעיין, בישול, ניקוי או ללבוש בבית. לא עוד ייסורים יד מחזיק את הטלפון שלך!

 

 

 

 

שימושים חיצוניים

זהו מכשיר מבריק כאשר אתה voyaging. אתה יכול לשטוף אותו סביב גלגל ההכוונה שלך בכלי רכב, או לשים אותו על משטח העבודה הקדמי על המטוסים, כמו כן ניתן להשתמש כמו עמדה selfie, או הקלטה הקלטות משלך בחוץ. תן לך לספק את החיים שלך!

 

 

 

 

 

אני משתמש בו מדי יום ביומו בשביל סרטי הלילה האלה מתחת לשמיכה שלי. שלה מאוד נוח ואני לא צריך להשתמש הידיים שלי להחזיק אותו יותר! כמו כן המוכר שלח לי הודעת דוא"ל בתקווה המוצר שלי והכל היה בסדר. Thats כל כך טוב מהם. אבל אני havent השיב. לא היה לי זמן. אני ממליץ על זה לכל מי שרוצה לנוח את הידיים ואת מי באמת לתוך צופה netflix או YouTube.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.