בשלבים הבאים אציג בפניכם מספר דרכים שבהם ניתן ליצור הכנסה צדדית על ידי עבודה מהבית.

ככל שתשקיעו זמן רב יותר כך תוכלו להגדיל את ההכנסה מהשיטות שיופיעו כאן. תעקבו אחר כל השלבים ותיישמו שלב שלב בצורה הנכונה ובעזרת השם מקווה שתוכלו להכניס עוד קצת כסף ולהתפרנס בצורה יותר קלה

מדוע אני עושה זאת בחינם?

אז אני באמת לא עושה את זה בחינם. בחלק מהקישורים שאתן לכם כאן ואתם תרשמו דרכם … אז במידה ותעשו מזה כסף גם אני ארוויח מזה. לכן, גם לי חשוב שתצליחו כדי שכולנו נוכל להרוויח ביחד. אם שמתם לב, אז כבר עכשיו לימדתי אתכם את השיטה הראשונה של איך עושים כסף מהבית. ברגע שאתם מכניסים תחתיכם אנשים נוספים שיעשו דברים טובים כמוכם אז גם אתם תעשו מזה כסף.

 

כדי לעבוד בצורה מסודרת ולהצליח ישנם כמה דברים חשובים שאתם חייבים שיהיו לכם. ללא הדברים הבאים כמעט ואין סיכוי שתוכלו לעבוד מהבית ולהרוויח כסף.

 

אז בואו נתחיל.

 

שימו לב! – כל שלב שאותו אציין, יופיע כקישור. אתם תלחצו על הקישור והוא ייפתח לכם בעמוד חדש. תיישמו אותו כמו שצריך עד הסוף ואז תחזרו לעמוד זה כדי לעבור לשלב הבא. במידה ואותו שלב כבר קיים ואינכם צריכים אותו אז פשוט תדלגו עליו ותמשיכו לעבוד.

 

1.      דואר אלקטרוני של ג'ימייל

2.      ארנק וירטואלי של פייפאל PAYPAL

3.      אתר וורדפרס חינאמי

4.      חשבון פייסבוק פעיל

 

אם יש לכם את כל השלבים של שלב 1 עד 4, אז מכאן והלאה זה הכל יהיה שיטות שונות של לעשות כסף מהבית. הבקשה היחידה שלי כתמורה עבור הטירחה שלי היא פשוט להרשם דרכי, כדי שגם אני ביחד אתכם נרוויח בכבוד.

 

הרעיון העיקרי בשלבים הבאים הוא תוכניות שותפים. לאחר שתרשמו לאתרים שאציע לכם ובהם גם אני חבר, תקבלו לינקים אישיים שבכל פעם שתפרסמו אותם בשיטות השונות שאראה לכם בהמשך, וגולשים יילחצו עליהם ויבצעו הרשמה או מילוי פרטים או רכישה וכו' אתם תקבלו על כך עמלה / תגמול וכך בעצם תרוויחו הכנסה נוספת. בהתחלה, ברוב המקרים ייראה לכם שמדובר ב"גרושים" וזה לא משתלם. כך גם אני הרגשתי וברוב המקרים גם הרמתי ידיים וויתרתי על הרעיון, אבל זו גישה לא נכונה. העקביות וההשקעה של שעה ביום בסוף החודש משתלמת כשצוברים את הכל ביחד. כפי שאמרתי קודם זה לא הכנסה כדי לפרנס משפחה (למרות שאפשר להגיע לזה אם משקיעים יותר מאמץ וזמן), אבל הכנסה צדדית זה בוודאי. ברוב הזמן שלנו באינטרנט אנו גולשים לאתרים שונים "ומבזבזים" המון זמן שיכול להיות זמן מנוצל להכנסה נוספת … אז חבל … עדיף שלפחות תכסו את העלויות של ספק האינטרנט שלכם …. חחח…. ותחשבו על זה.

 

א.      תוכניות שותפים בארץ

1.      וויסל – WESELL

2.      פיי-פר-ליד PAYPERLEAD  – צפו כאן בסרטון הסבר קצר

3.      קליק-און CLICKON

4.      אדלנד – ADLAND  –  צפו כאן בסרטון הסבר קצר

ב. תוכניות שותפים בחו"ל

  1. ויגלינק – VIGLINK
  2. ג'יי-וי-זו – JVZOO
  3. שיירסייל  – SHAREASALE